info
عکس فروشگاه سمندسیر
category

فروشگاه سمندسیر محله نیلوفر - شهید قندی، تهران

فروشگاه لوازم الکترونیک
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه سمندسیر

فروشگاه سمندسیر (فروشگاه لوازم الکترونیک) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و خیابان قندی واقع شده است. این فروشگاه یکی از سی و چهار فروشگاه لوازم الکترونیک در محله نیلوفر - شهید قندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آجیل و خشکبار رویال، شمیران پرواز، سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران _ ساختمان شادروان آزاده داننده، ایران رنتر و پیتزا 72 قرار گرفته است.

درباره فروشگاه سمندسیر تهران

فروشگاه سمندسیر تهران در شهر تهران، محله نیلوفر - شهید قندی، واقع شده است. شماره تلفن این فروشگاه 02188507250 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید. فروشگاه سمندسیر تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله نیلوفر - شهید قندی است و مشتریان زیادی دارد. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند دزدگیر ماشین زنون، مرکز کامپیوتر پل و همیاران سیستم قرار دارند.

چطور به فروشگاه سمندسیر تهران برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه سمندسیر تهران از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس تختی قرار دارد. همچنین در نزدیکی فروشگاه سمندسیر تهران ایستگاه مترو سهروردی نیز قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه سمندسیر تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه سمندسیر تهران تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم برقی و الکترونیکی که در محدوده فروشگاه سمندسیر واقع شده‌اند:

 • دزدگیر ماشین زنون
  بهشتی، حسینی - سورنا، بین نکیسا و مهرداد
 • مرکز کامپیوتر پل
  شریعتی، میرمطهری
 • همیاران سیستم
  قندی، بین شریعتی و سهروردی
 • گروه ایران نشر
  سهروردی شمالی، شهرتاش
 • سبد ایران
  بهشتی، کاووسی فر، آریا وطنی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مریم23 (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه سمندسیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه سمندسیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه سمندسیر ندارد.
  neshan logo