info
عکس نانوایی تافتون
category

نانوایی تافتون محله کوهسار، تهران

درباره‌ی نانوایی تافتون

نانوایی تافتون (نانوایی) در محله کوهسار تهران و خیابان نارنجستان جنوبی واقع شده است. این مکان یکی از بیست و چهار نانوایی در محله کوهسار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه ولیعصر و همچنین بازارچه فصلی حکیمیه، مزون زنانه مریم، باشگاه بدنسازی شکوه ایران، خودپرداز بانک اقتصاد نوین و اتلیه عکاسی هیوا قرار گرفته است.
سایر نانوایی‌های که در محدوده نانوایی تافتون واقع شده‌اند:

 • سنگکی
  بزرگراه شهید زین الدین، زهدی، تقاطع میدان ابوذر
 • نانوایی سنگک
  زین الدین، زهدی، بین کیهان و آرمان
 • نانوایی بربری
  بزرگراه شهید زین الدین، رجایی، احمدخانی، گلها
 • نانوایی سنگکی سنتی قائم
  زین الدین، رجایی، بین بیست و پنج متری صاحب الزمان و ششم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط m_1546 (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نانوایی تافتون اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نانوایی تافتون در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نانوایی تافتون ندارد.
  neshan logo