info
عکس موسسه خیریه و کانون خدمت رضوی باران رحمت
category

موسسه خیریه و کانون خدمت رضوی باران رحمت اصفهان

موسسه خیریه
5.0
6 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی موسسه خیریه و کانون خدمت رضوی باران رحمت


موسسه خیریه و کانون خدمت رضوی باران رحمت (موسسه خیریه) در اصفهان و خیابان چشمه تالار واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد موسی بن جعفر، باشگاه ورزشی آرایا، پارچه سرای هاشمی، تولید و پخش نان فانتزی و نانوایی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از موسسات خیریه خوب این منطقه می‌باشد.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط خیریه باران رحمت نقش جهان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موسسه خیریه و کانون خدمت رضوی باران رحمت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد موسسه خیریه و کانون خدمت رضوی باران رحمت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موسسه خیریه و کانون خدمت رضوی باران رحمت ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، خواجه عمید، چشمه تالار، بین شهید منانی و بلال حبشی
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری موسسه خیریه و کانون خدمت رضوی باران رحمت

شنبه 09:00 تا 13:00
یک‌شنبه 09:00 تا 13:00
دوشنبه 09:00 تا 13:00
سه‌شنبه 09:00 تا 13:00
چهارشنبه 09:00 تا 13:00 15:00 تا 19:00
پنج‌شنبه 09:00 تا 13:00
جمعه تعطیل است
ثبت نظر و تصویر
neshan logo