info
عکس مطب دکتر لیلا آچشمه
category

مطب دکتر لیلا آچشمه محله ونک، تهران

مرکز دندان‌پزشکی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مطب دکتر لیلا آچشمه

مطب دکتر لیلا آچشمه (مرکز دندان‌پزشکی) در محله ونک تهران و خیابان نوزدهم واقع شده است. این مرکز یکی از هشتاد و یک دندان پزشکی در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی کودک آب و آتش و بازار ونک و همچنین دیجیکالا Digikala، کافه رستوران لانجین، کارگزاری تدبیرگران فردا، کلنیک دندانپزشکی مهر و کلینیک پستان دکتر پریسا عظیمی نژادان قرار گرفته است.
سایر مراکز دندان‌پزشی که در محدوده مطب دکتر لیلا آچشمه واقع شده‌اند:

 • دندانپزشکی توسلند
  بزرگراه کردستان
 • دندانپزشکی
  بزرگراه کردستان، ونک، ارم، بین فردوس و بهشت
 • دندانپزشکی هومينا پلاس
  ولیعصر، بین نعمتی و حماسی
 • مطب دندانپزشکی دکتر علی کاشانی
  بلوار میرداماد
 • گروه دندانپزشکی بیوتی دنتال
  نظامی گنجوی، چهل شاهد، رستگاران، ارشیا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مطب دکتر لیلا آچشمه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مطب دکتر لیلا آچشمه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مطب دکتر لیلا آچشمه ندارد.
  neshan logo