info
عکس بانک شهر
category

بانک شهر (اصفهان)

درباره‌ی بانک شهر

بانک شهر (بانک) در اصفهان و خیابان علامه امینی شرقی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی گیملند (سرزمین بازی) و همچنین کتابخانه علامه امینی، شرکت تعاونی فرهنگیان، فروشگاه افق کوروش، پارک و فست فود ماتیار قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از بانک‌های خوب این منطقه می‌باشد.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک شهر اصفهان

در شهر اصفهان، محله مهرآباد، بانک شهر اصفهان قرار دارد. شما می‌توانید با شماره تلفن بانک شهر اصفهان 03132602916 تماس بگیرید و اطلاعات موردنیاز خود را به دست بیاورید. یکی از بانک‌های محله مهرآباد که مشتریان زیادی دارد، بانک شهر اصفهان است. بانک ملت، بانک ملی شعبه غدیر و خودپردازبانک شهر بانک‌های دیگری هستند که در محدوده این بانک قرار دارند. این بانک از طریق خودپرداز هم به ارائه خدمات به شما می‌پردازد.

چطور به بانک شهر اصفهان برویم؟

وسایل حمل‌ونقل عمومی شما را راحت و سریع به این بانک می‌رسانند. ایستگاه اتوبوسی که در نزدیکی بانک شهر اصفهان قرار دارد، ایستگاه اتوبوس همدانيان است.

از طریق اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این بانک را انتخاب کنید. مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما می‌گذارد. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر دیگر کاربران در مورد خدمت‌رسانی در این بانک، از طریق نشان قابل دسترسی است. یادتان باشد در صورتی که به بانک شهر اصفهان مراجعه کردید، تجربه خودتان را در قسمت کامنت با ما به اشتراک بگذارید.

شما در ادامه می‌توانید اطلاعات دقیق بانک شهر اصفهان را ببینید. همچنین برخی از بانک‌ها و خودپردازهای دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند را می‌توانید در ادامه ببینید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک شهر واقع شده‌اند:

 • بانک ملت
  22بهمن، مجموعه اداری 22 بهمن
 • بانک ملی شعبه غدیر
  22بهمن، مجموعه اداری 22 بهمن
 • خودپردازبانک شهر
  (5.0)
  صیاد شیرازی، احسان
 • بانک سپه
  (5.0)
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، مجموعه اداری 22 بهمن
 • بانک مرکزی
  (3.0)
  22بهمن، مجموعه اداری 22 بهمن
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط yousefhoseyni (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک شهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد بانک شهر

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   امیر
   چهارشنبه 26 مرداد ماه 1401

   شعبه مطلوبی هست

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک شهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک شهر ندارد.
  neshan logo