عکس ایستگاه اتوبوس باغ غدير
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس باغ غدير (اصفهان)

ایستگاه اتوبوس
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، علامه امینی شرقی، تقاطع طالقانی

موقعیت ایستگاه اتوبوس باغ غدير اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس باغ غدير (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان علامه امینی شرقی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند گیملند (سرزمین بازی) و موزه ی جنگ و همچنین کتابخانه علامه امینی، شرکت تعاونی فرهنگیان، بانک شهر، سوپر مارکت ونوس و قهوه اعلا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس باغ غدير

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس باغ غدير است که در خیابان علامه امینی شرقی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس علامه امینی شرقی، تقاطع طالقانی می‌باشد. ایستگاه اتوبوس باغ غدير محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، علامه امینی شرقی، تقاطع طالقانی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده باغ غدير واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مرواريد
  هشت بهشت شرقی، بین مروارید و وحدت
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه پيروزي
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، نوبهار
 • ایستگاه اتوبوس بلوار لاله
  سلمان فارسی (مشتاق سوم)
 • ایستگاه اتوبوس ميدان پرديس
  نیرو، بین شهریور و میدان پردیس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس باغ غدير اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس باغ غدير در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس باغ غدير ندارد.
  neshan logo