عکس ایستگاه اتوبوس خليل آباد
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس خليل آباد (اصفهان)

ایستگاه اتوبوس
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، بازارچه، بین فردوس دوم و علامه امینی

موقعیت ایستگاه اتوبوس خليل آباد اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس خليل آباد (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان بازارچه واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند سرزمین بازی و مجتمع تجاری آلاء و همچنین فروشگاه کتاب شهر کتاب شرق، پیتزا مادر، استخر زمرد اصفهان، کارواش غدیر و داروخانه حافظ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خليل آباد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس خليل آباد است که در خیابان بازارچه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بازارچه، بین فردوس دوم و علامه امینی می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس خليل آباد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید آژانس هشت بهشت را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، بازارچه، بین فردوس دوم و علامه امینی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خليل آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ميدان شهداي کرد آباد
  نیرو، آزادی، سه راه کلمان، علیرضا انوری
 • ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفضل
  هشت بهشت شرقی، نیرو
 • ایستگاه اتوبوس همدانيان
  همدانیان، بین هشت بهشت شرقی و مهدیه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خليل آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خليل آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خليل آباد ندارد.
  neshan logo