info
عکس بستنی فدک
category

بستنی فدک محله فدک، تهران

بستنی و آبمیوه فروشی
4.0
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بستنی فدک

بستنی فدک (بستنی و آبمیوه فروشی) در محله فدک تهران و خیابان جعفری واقع شده است. این مکان یکی از یازده آبمیوه و بستنی در محله فدک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی بوستان تمدن، باغ موزه مینیاتور و پنجشنبه بازار و همچنین فروشگاه آرارات باتری ماشین، داروخانه شبانه روزی خیام، کارواش فدک، خانه فرهنگ فدک و تعمیرگاه موشیخ قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو فدک، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده بستنی فدک واقع شده‌اند:

 • فروشگاه بستنی فیگارو
  بزرگراه شهید سلیمانی، برادران اثنی عشری، رویان، بین باهنر و سنبل
 • بستنی فروشی
  (1.0)
  بزرگراه شهید سلیمانی، کرمان شمالی، بین عقیقی و شادکی
 • ویتامین‌سرا
  (5.0)
  گلشن دوست، غیاثی پور، بلوار شهید ثانی، نرسیده به سمنگان
 • آبمیوه عمو رحیم
  (2.0)
  مدنی، جعفری، گلستان، بین دوست محمدی و مهدی زاده
 • آبمیوه و بستنی رضا
  (2.3)
  بلوار شهید ثانی، گلستان، بین محمد خزانه و غیاثی پور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امامی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بستنی فدک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بستنی فدک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بستنی فدک ندارد.
  neshan logo