عکس ایستگاه مترو ميدان وليعصر مشاهده در نقشه نشان
این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.
category

ایستگاه مترو ميدان وليعصر (محله ولیعصر، تهران)

ایستگاه مترو
استان تهران تهران استان تهران، تهران، حافظ، کریمخان زند

موقعیت ایستگاه مترو ميدان وليعصر در محله ولیعصر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


ایستگاه مترو ميدان وليعصر (ایستگاه مترو) در محله ولیعصر تهران و ورودی مترو میدان ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه مترو در محله ولیعصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فیروزگر و مرکز کامپیوتر ایران و همچنین میدان ولیعصر، شبکه مترجمین ایران، آموزشگاه آرایشگری مردانه نیک رویان، فست فود شیلا و سینما استقلال قرار گرفته است.


سایر ایستگاه‌های مترو که در محدوده ميدان وليعصر واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 17 مرداد ماه 1400 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو ميدان وليعصر تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه مترو متروی قطار شهری

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 17 مرداد ماه 1400
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو ميدان وليعصر تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو ميدان وليعصر تهران ندارد.
neshan logo