info
عکس کافه رستوران ام
category

کافه رستوران ام (محله ولنجک، تهران)

درباره‌ی کافه رستوران ام

موقعیت کافه رستوران ام در محله ولنجک تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

کافه رستوران ام (کافی‌شاپ) در محله ولنجک تهران و خیابان گلستان دوم واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از بیست و چهار کافی‌شاپ در محله ولنجک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی رامتین و مرکز خرید ولنجک و همچنین رستوران پرپروک ولنجک، موسسه منظومه خرد، پیتزا کوچینا، بوستان گلریزان و باشگاه بدنسازی آرتا (بانوان) قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ کافه رستوران ام

برای رفتن به کافی شاپ کافه رستوران ام باید به شهر تهران محله ولنجک خیابان گلستان دوم بروید. برای رسیدن به این کافی شاپ باید به آدرس دقیق استان تهران، تهران، گلریزان، گلستان دوم بروید. اگر اطلاعات بیشتری از کافی شاپ کافه رستوران ام می‌خواهید، می‌توانید با شماره تلفن آن 02122175007 تماس بگیرید.

کافی شاپ کافه رستوران ام یکی از کافی شاپ‌های محبوب محله ولنجک است. فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری هم از جمله رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی در اطراف این کافی شاپ قرار دارند.

چطور به کافی شاپ کافه رستوران ام برویم؟

اگر می‌خواهید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به کافی شاپ کافه رستوران ام بروید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس خانه معلم قرار دارد. اپلیکیشن مسیریاب نشان بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ کافه رستوران ام را به شما نشان می‌دهد. نشان اطلاعات خوب و کاملی در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید اطلاعاتی مانند آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ را در نشان ببینید.

ما در اینجا تصاویری از کافی شاپ کافه رستوران ام و لیست ایستگاه‌های اطراف آن را برای شما قرار داده‌ایم. فراموش نکنید اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، نظر خودتان را برای ما و دیگر کاربران در قسمت کامنت بگذارید.
سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده کافه رستوران ام واقع شده‌اند:

 • دمنوش مهرما
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله، دانشجو
 • کافه ورسا
  دانشجو، بین باغ و میدان البرز
 • کافه رستوران لورنزو
  امیرآبادی، گلستان سوم
 • کافه راهی
  گلریزان، بین گلستان ششم و میدان گلریزان
 • کافه ویو
  (4.0)
  جاده مخصوص تله کابین
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار جمعه 08 اردیبهشت ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافه رستوران ام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  قهوه خانه نوشیدنی کافه کافی شاپ

  آخرین بروزرسانی: جمعه 08 اردیبهشت ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافه رستوران ام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافه رستوران ام ندارد.
  neshan logo