info
عکس سوپر مارکت ادب
category

سوپر مارکت ادب محله تسلیحات، تهران

درباره‌ی سوپر مارکت ادب

سوپر مارکت ادب (فروشگاه مواد غذایی) در محله تسلیحات تهران و خیابان فاطمیه شرقی واقع شده است. این فروشگاه یکی از شش فروشگاه مواد غذایی در محله تسلیحات تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه رنگ عتیق | پیکو کالر، مرکز مخابرات شهید آیت، قنادی روته، میدان تسلیحات و مسجد امام حسین قرار گرفته است.

درباره فروشگاه سوپر مارکت ادب تهران

فروشگاه سوپر مارکت ادب تهران در شهر تهران، محله تسلیحات، واقع شده است. فروشگاه سوپر مارکت ادب تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله تسلیحات به شمار می‌رود. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند سبزی خردکنی کدبانو، بقالی محسن دولیب و موادغذایی امین در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه سوپر مارکت ادب تهران برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه سوپر مارکت ادب تهران را انتخاب کنید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس چهارراه سبلان قرار دارد. اگر با استفاده از مترو به این فروشگاه می‌روید، در ایستگاه مترو فدک که نزدیک‌ترین ایستگاه به فروشگاه سوپر مارکت ادب تهران می‌باشد، پیاده شوید. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه سوپر مارکت ادب تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه سوپر مارکت ادب تهران تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد سوپر مارکت ادب

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  سیا
  جمعه 19 خرداد ماه 1402

  تنوع محصولات کم


سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت ادب واقع شده‌اند:

 • سبزی خردکنی کدبانو
  مدنی، شجاع الدین داوودی
 • بقالی محسن دولیب
  شهید حسین صفایی، کهن دانی، مرادی، اکبری
 • موادغذایی امین
  مدنی، شجاع الدین داوودی، بین باقری و یادگاری
 • خواروبار مهرداد
  مدنی، جلالی، باقری
 • مواد غذایی توحید
  سی متری نیروی هوایی، دماوند، شجاع الدین داوودی، نجمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط K D (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت ادب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت ادب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت ادب ندارد.
  neshan logo