info
عکس تشک نارمیلا
category

تشک نارمیلا محله یافت آباد، تهران

فروشگاه کالای خواب
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تشک نارمیلا

تشک نارمیلا (فروشگاه کالای خواب) در محله یافت آباد تهران و بزرگراه آیت الله سعیدی واقع شده است. این فروشگاه یکی از سی کالای خواب در محله یافت آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار مبل کوروش و همچنین مدیریت آموزش و پرورش منطقه 18، هنرستان دولتی فنی حرفه ای برهان، گالری مبل ماندگار، مجتمع آموزشی شهید محمد حسین خرمی نژاد و تعمیرگاه امین قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های کالای خواب که در محدوده تشک نارمیلا واقع شده‌اند:

 • کالای خواب و پرده پرنسس
  معلم، رجایی، بین فراهانی و قربانی
 • تشک طبی دانلوپ
  یافت آباد، برادران شهید مایلی
 • کالای خواب میثم
  آقا باباییان، بین دوم و نایبی
 • تشک مونسا ترکیه شعبه بافت آباد
  یافت آباد، بین مختاری و شاندیز
 • تشک برن آلمان شعبه یافت آباد
  یافت آباد، بین مختاری و شاندیز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ‌ (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تشک نارمیلا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تشک نارمیلا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تشک نارمیلا ندارد.
  neshan logo