info
عکس انفورماتیک آپادانا
category

انفورماتیک آپادانا محله اهرستان، یزد

فروشگاه لوازم الکترونیک
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی انفورماتیک آپادانا

انفورماتیک آپادانا (فروشگاه لوازم الکترونیک) در محله اهرستان یزد و خیابان شهید صدوقی جنوبی واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه لوازم الکترونیک در محله اهرستان یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کلینیک خورشید یزد، مجتمع سپید مرغ شیرکوه یزد - فروشگاه صدوقی، شیرینی خوشمرام، بازارچه سیم و کابل برق یزد و فروشگاه ماه کویر قرار گرفته است.

درباره فروشگاه انفورماتیک آپادانا یزد

فروشگاه انفورماتیک آپادانا یزد در شهر یزد، محله اهرستان، واقع شده است. شماره تلفن این فروشگاه 03537244105 است که هرگونه اطلاعاتی در مورد آن بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهد. فروشگاه انفورماتیک آپادانا یزد یکی از فروشگاه‌های خوب محله اهرستان به حساب می‌آید. فروشگاه سماء، شرکت سپهر ایمن ارتباط سازان پارس و شرکت ارتعاش گستریزد از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه انفورماتیک آپادانا یزد برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه انفورماتیک آپادانا یزد می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه انفورماتیک آپادانا یزد رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر از فروشگاه انفورماتیک آپادانا یزد تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم برقی و الکترونیکی که در محدوده انفورماتیک آپادانا واقع شده‌اند:

 • فروشگاه سماء
  همافر، شفق، بین شفق 2 و 6
 • شرکت سپهر ایمن ارتباط سازان پارس
  باهنر، باهنر 19
 • شرکت ارتعاش گستریزد
  باهنر، آذر یزدی 1، خیابان مرحوم آذر یزدی، بین 4 آذر یزدی و آذر یزدی 7
 • صوتی تصویری جهان کیش پوربمانی
  شهید صدوقی جنوبی، بین آفتاب و اسلامی
 • تعمیرات پوربمانی
  (5.0)
  باهنر، مسجد فاطمیه، بین خرمشاد و تارپن
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط بوبار (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی انفورماتیک آپادانا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد انفورماتیک آپادانا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه انفورماتیک آپادانا ندارد.
  location استان یزد، یزد، شهید صدوقی جنوبی، بین صدوقی 15 و شهید وطن خواه
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری انفورماتیک آپادانا

  شنبه 08:30 تا 23:00
  یک‌شنبه 08:30 تا 23:00
  دوشنبه 08:30 تا 23:00
  سه‌شنبه 08:30 تا 23:00
  چهارشنبه 08:30 تا 23:00
  پنج‌شنبه 08:30 تا 23:00
  جمعه 08:30 تا 23:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo