info
عکس خوابگاه دانشجویی پسران
category

خوابگاه دانشجویی پسران (محله مصلی، رشت)

خوابگاه و پانسیون
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی خوابگاه دانشجویی پسران

خوابگاه دانشجویی پسران (خوابگاه و پانسیون) در محله مصلی رشت و خیابان محمدنژاد واقع شده است. این خوابگاه یکی از سه خوابگاه و پانسیون در محله مصلی رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فابرکاستل - دوست خواه و همچنین رستوران بزرگ محرم، هتل پردیس، شرکت تعاونی استقلال سواری تهران رشت، داروخانه شبانه روزی دکتر زرگرپور و کافه کیک قرار گرفته است.
سایر خوابگاه‌های که در محدوده خوابگاه دانشجویی پسران واقع شده‌اند:

 • خوابگاه دانشجویی پسرانه قائم
  (2.0)
  بلوار امام خمینی
 • خوابگاه دانشجویی دخترانه مانا
  (3.0)
  بلوار امام خمینی، پاستور، پاستور 2
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فاطمه (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خوابگاه دانشجویی پسران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خوابگاه دانشجویی پسران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خوابگاه دانشجویی پسران ندارد.
  neshan logo