info
عکس تولیدی کفش مشکی
category

تولیدی کفش مشکی محله ثامن، مشهد

فروشگاه کیف و کفش
4.0
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تولیدی کفش مشکی

تولیدی کفش مشکی (فروشگاه کیف و کفش) در محله ثامن مشهد و بلوار مفتح شرقی، مفتح شرقی 12، مفتح شرقی 10/1، دکتر رزمی 1 واقع شده است. این فروشگاه یکی از شش فروشگاه کیف و کفش در محله ثامن مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازیافت پلاستیک نیاوران و همچنین بوستان رضوی، صافکاری نظری، چاپ خجسته مرتضی صادقی، فروشگاه لوله و اتصالات حمید و گروه تولیدی پوشین جامه قرار گرفته است.

درباره فروشگاه تولیدی کفش مشکی مشهد

فروشگاه تولیدی کفش مشکی مشهد در شهر مشهد، محله ثامن، واقع شده است. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 09360036969 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه تولیدی کفش مشکی مشهد یکی از فروشگاه‌های خوب محله ثامن است. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، کفش فروشی، کفش طهورا و تولیدی کیف چرمی جوانشیر هستند.

چطور به فروشگاه تولیدی کفش مشکی مشهد برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه تولیدی کفش مشکی مشهد مطلع می‌کند. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس فرهنگ سرای سلامت قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه تولیدی کفش مشکی مشهد رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. تصاویر مربوط به فروشگاه تولیدی کفش مشکی مشهد را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های که در محدوده تولیدی کفش مشکی واقع شده‌اند:

 • کفش فروشی
  بلوار مفتح شرقی، شهید محور، سخاوت، بین سخاوت 4 و 6
 • کفش طهورا
  (5.0)
  ميدان ميامي، بلوار کرامت، سخاوت، بین سخاوت 15 و 17
 • تولیدی کیف چرمی جوانشیر
  (5.0)
  بلوار مفتح شرقی، دکتر رزمی 1، دکتر رزمی
 • تولیدی کفش رجب زاده
  (1.0)
  کرامت 14 - دکتر رزمی، بین دکتر رزمی 1 و 3
 • شرکت تولیدی کفش داثوش
  (5.0)
  ميدان ميامي، بلوار کرامت، دکتر رزمی، دکتر رزمی 1
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نگارین (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تولیدی کفش مشکی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تولیدی کفش مشکی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تولیدی کفش مشکی ندارد.
  neshan logo