عکس تولیدی کفش مشکی
مشاهده در نقشه نشان
category

تولیدی کفش مشکی (محله ثامن، مشهد)

فروشگاه کیف و کفش
4.0
3 رای
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار مفتح شرقی، مفتح شرقی 12

موقعیت تولیدی کفش مشکی در محله ثامن مشهد را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

تولیدی کفش مشکی (فروشگاه کیف و کفش) در محله ثامن مشهد و بلوار مفتح شرقی، مفتح شرقی 12 واقع شده است. این فروشگاه یکی از شش فروشگاه کیف و کفش در محله ثامن مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید مروارید و همچنین بوستان رضوی، صافکاری نظری، گروه تولیدی پوشین جامه، پارکینگ بازار مصالح و ایستگاه اتوبوس میدان میامی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه تولیدی کفش مشکی

فروشگاه تولیدی کفش مشکی در شهر مشهد، محله ثامن، بلوار مفتح شرقی، مفتح شرقی 12 واقع شده است. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 09360036969 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه تولیدی کفش مشکی یکی از فروشگاه‌های خوب محله ثامن است. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، کفش فروشی، کفش طهورا و تولیدی کیف چرمی جوانشیر هستند.

چطور به فروشگاه تولیدی کفش مشکی برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه تولیدی کفش مشکی مطلع می‌کند. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس فرهنگ سرای سلامت قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه تولیدی کفش مشکی رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. تصاویر مربوط به فروشگاه تولیدی کفش مشکی را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار مفتح شرقی، مفتح شرقی 12

تلفن تماس: 09360036969


سایر فروشگاه‌های که در محدوده تولیدی کفش مشکی واقع شده‌اند:

 • کفش فروشی
  بلوار مفتح شرقی، شهید محور، سخاوت، بین سخاوت 4 و 6
 • کفش طهورا
  (5.0)
  بلوار مفتح شرقی، بلوار کرامت، سخاوت، بین سخاوت 14 و 16
 • تولیدی کیف چرمی جوانشیر
  (5.0)
  بلوار مفتح شرقی، بلوار کرامت، دکتر رزمی، بین دکتر رزمی 1 و 3
 • تولیدی کفش رجب زاده
  (1.0)
  بلوار مفتح شرقی، بلوار کرامت، دکتر رزمی، بین دکتر رزمی 1 و 3
 • شرکت تولیدی کفش داثوش
  (5.0)
  ميدان ميامي، بلوار کرامت، دکتر رزمی، دکتر رزمی 1
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نگارین (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تولیدی کفش مشکی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه فروشی کیف کفش

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تولیدی کفش مشکی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تولیدی کفش مشکی ندارد.
  neshan logo