info
عکس بهارستان 2
category

بهارستان 2 اصفهان

مکان عمومی
4.1
8 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بهارستان 2

بهارستان 2 در اصفهان و خیابان خواجه عمید، نگارستان، بهارستان اول واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی چرتکه پرداز شهریار و همچنین نانوایی لواش، مسجد سیدالشهدا، برق جهانبخش ، سالن ورزشی شهید حاج علی لبسنگی و آپاراتی شهاب تایر قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مکان‌های خوب این منطقه می‌باشد.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mojtaba.shahid22 (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بهارستان 2 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد بهارستان 2 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بهارستان 2 ندارد.
neshan logo