info
عکس مجتمع مسکونی عقیق
category

مجتمع مسکونی عقیق محله فرهنگ، یزد

درباره‌ی مجتمع مسکونی عقیق

مجتمع مسکونی عقیق (مجتمع مسکونی) در محله فرهنگ یزد و بلوار شهید انتظاری واقع شده است. این مجتمع یکی از چهارده مجتمع مسکونی در محله فرهنگ یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید عقیق و همچنین هتل آپارتمان یزد، مجتمع عقیق، رستوران دلنشین، داروخانه امید و کباب سرای یاس قرار گرفته است.
سایر مجتمع‌های مسکونی که در محدوده مجتمع مسکونی عقیق واقع شده‌اند:

 • فرهنگ ۲
  بلوار صیاد شیرازی، بین میدان توحید و اخلاص
 • مجتمع بهار
  بلوار شهید انتظاری، بلوار انبیا شمالی، شهیدان آدمی
 • مجتمع ساختمانی فرهنگ 7
  بلوار شهید انتظاری، خیابان شهیدان ضیغمیان
 • مجتمع فرهنگ 5
  بلوار شهید انتظاری، خیابان شهیدان ضیغمیان
 • مجتمع مسکونی شمشاد
  بلوار شهید انتظاری، گلستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sokoot_yahya (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع مسکونی عقیق اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع مسکونی عقیق در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع مسکونی عقیق ندارد.
  neshan logo