عکس دیوان محاسبات کشور
category

دیوان محاسبات کشور (محله ونک، تهران)

اداره و سازمان دولتی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه کردستان، شاد، نشاط، برزیل شرقی

موقعیت دیوان محاسبات کشور یکی از مراکز دولتی خوب منطقه در محله ونک تهران را به همراه آدرس تلفن ساعت کاری و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

دیوان محاسبات کشور (اداره و سازمان دولتی) در محله ونک تهران و خیابان برزیل شرقی واقع شده است. این اداره یکی از نود و شش اداره و سازمان دولتی در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ساختمان شاهد مخابرات منطقه تهران ، بوستان شاد، پست تی پی جی، سازمان مرکزی دانشگاه فنی و حرفه ای و هتل آپارتمان ونک قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این اداره یکی از مراکز دولتی خوب این منطقه می‌باشد.


تصاویر دیوان محاسبات کشور


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه کردستان، شاد، نشاط، برزیل شرقی

تلفن تماس: 02181400

وب‌سایت رسمی: dmk.ir

ساعت کاری دیوان محاسبات کشور

 • شنبه08:00 - 16:00
 • یک‌شنبه08:00 - 16:00
 • دوشنبه08:00 - 16:00
 • سه‌شنبه08:00 - 16:00
 • چهارشنبه08:00 - 16:00
 • پنج‌شنبهتعطیل است
 • جمعهتعطیل است

سایر مراکز دولتی که در محدوده دیوان محاسبات کشور واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط داراب (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دیوان محاسبات کشور تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

دیوان محاسبات کشور دیوان محاسبات کشور (ساختمان مرکزی) شرکت مرکز موسسه اداره سازمان نهاد دولتی

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد دیوان محاسبات کشور

 • avatar
  شاهرودی (شهریار سطح ۳) پنجشنبه 05 فروردین ماه 1400

  دیوان محاسبات کشور در حوالی ونک است و ساختمان قشنگی داره و یکی از زیرمجموعه های مجلس است که امکان نداره بر خلاف نظر پیشوا رای و نظری صادر کنه

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد دیوان محاسبات کشور تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دیوان محاسبات کشور تهران ندارد.