info
عکس شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی
category

شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی محله کوی رضوی، اراک

اداره و سازمان دولتی
4.2
6 رای

درباره‌ی شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی

شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی (اداره و سازمان دولتی) در محله کوی رضوی اراک و شریعتی، علیمردانی، میدان سازمان آب واقع شده است. این اداره یکی از هشت اداره و سازمان دولتی در محله کوی رضوی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند معدن سنگ متروکه و مجتمع تجاری شعبانی و همچنین پیتزا پاسارگاد، شیرینی الف، مشاور املاک تاج محل، داروخانه دکتر محمدی و بیمه ملت قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این اداره یکی از مراکز دولتی خوب این منطقه می‌باشد.
سایر مراکز دولتی که در محدوده شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی واقع شده‌اند:

 • اداره امور کمسیونهای پزشکی تامین اجتماعی
  میرزای شیرازی جنوبی، میثم
 • اداره کمیسیونهای پزشکی
  خیابان شهید بهشتی، میثم، بین ابطهی و عدالت
 • مرکز آموزش استانداری
  سعدی (فارابی)
 • کانون بازنشستگان سازمان آب و فاضلاب استان مرکزی
  علیمردانی، میدان سازمان آب
 • اداره کل دامپزشکی استان مرکزی
  (4.0)
  طالقانی، بعد از میرزای شیرازی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sharmin (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی ندارد.
  neshan logo