info
عکس کارواش پاک خودرو
category

کارواش پاک خودرو اصفهان

درباره‌ی کارواش پاک خودرو

کارواش پاک خودرو (کارواش) در اصفهان و خیابان کنارگذر سروش واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان عسگریه و مرکز پخش رینگ اسپرت ایران و همچنین امامزاده شاه میر حمزه (ع)، هنرستان فنی و حرفه ای سروش، بستنی مخصوص سروش، فروشگاه تیزرو سیکلت و تهیه غذای سهراب قرار گرفته است.
سایر کارواش‌های که در محدوده کارواش پاک خودرو واقع شده‌اند:

 • کارواش شکوهی
  (3.5)
  سروش، آل خجند
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط MOHAMMAD ETEMADI (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کارواش پاک خودرو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کارواش پاک خودرو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کارواش پاک خودرو ندارد.
  neshan logo