info
عکس خدمات مسافرتی و جهانگردی سفرهای مثلث طلاییعکس خدمات مسافرتی و جهانگردی سفرهای مثلث طلاییعکس خدمات مسافرتی و جهانگردی سفرهای مثلث طلایی
category

خدمات مسافرتی و جهانگردی سفرهای مثلث طلایی محله فاطمی، تهران

آژانس مسافرتی

درباره‌ی خدمات مسافرتی و جهانگردی سفرهای مثلث طلایی

خدمات مسافرتی و جهانگردی سفرهای مثلث طلایی (آژانس مسافرتی) در محله فاطمی تهران و خیابان باباطاهر واقع شده است. این آژانس یکی از چهارده آژانس مسافرتی در محله فاطمی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی ستاره ها، بیمارستان دندانپزشکی ۶۰۰ ارتش، موزه فرش ایران و مرکز خرید لاله و همچنین هتل بین المللی لاله تهران، کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان، پارکینگ طبقاتی لاله، کتابفروشی نشر مرکز و مارکامد قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این آژانس به ایستگاه مترو کارگر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر آژانس‌های مسافرتی و گردشگری که در محدوده خدمات مسافرتی و جهانگردی سفرهای مثلث طلایی واقع شده‌اند:

 • آژانس مسافرتی سندباد
  بلوار کشاورز
 • شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی حدیقه پرواز ماهان
  دکتر فاطمی، بین علیزاده و شهید اصغر میرزایی بی غش
 • آژانس همای سرزمین پارس
  بلوار کشاورز، وصال شیرازی
 • آژانس مسافرتی تهران قدیم گشت
  دکتر فاطمی، بین کاج و علیزاده
 • آژانس السا سیر پارس
  کاج جنوبی، کاج، بین سوم و دوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد علی 369 (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خدمات مسافرتی و جهانگردی سفرهای مثلث طلایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خدمات مسافرتی و جهانگردی سفرهای مثلث طلایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خدمات مسافرتی و جهانگردی سفرهای مثلث طلایی ندارد.
  neshan logo