info
عکس بوتیک کومو
category

بوتیک کومو محله میرداماد، تهران

درباره‌ی بوتیک کومو

بوتیک کومو (فروشگاه لباس) در محله میرداماد تهران و بلوار میرداماد واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنجاه و شش فروشگاه لباس در محله میرداماد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آرین و همچنین جایگاه سوخت میرداماد، آموزشگاه زبان گاما (شعبه میرداماد)، رز میرداماد ، لمیز کافی و ایکات میرداماد قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو میرداماد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه بوتیک کومو تهران

آدرس فروشگاه بوتیک کومو تهران، شهر تهران، محله میرداماد و است. فروشگاه بوتیک کومو تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله میرداماد است. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، پوشاک الفبا، گالری رخ و پوشاک سازان هستند.

چطور به فروشگاه بوتیک کومو تهران برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه بوتیک کومو تهران را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس حقانی قرار دارد. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به فروشگاه بوتیک کومو تهران نیز ایستگاه مترو میرداماد است. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر شما هم سری به فروشگاه بوتیک کومو تهران زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. تصاویر مربوط به فروشگاه بوتیک کومو تهران را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده بوتیک کومو واقع شده‌اند:

 • پوشاک الفبا
  بلوار میرداماد، بین میدان مادر و رودبار
 • گالری رخ
  بلوار میرداماد، رودبار شرقی، بین کاظمیان و فلسفی
 • پوشاک سازان
  مدرس، میرداماد
 • تامی هیلفیگر (شعبه محسنی)
  بلوار میرداماد، بین میدان مادر و رودبار
 • اورکیدز
  بلوار میرداماد، شاه نظری، بین ناز آفرین و ابن سینا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بوتیک کومو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بوتیک کومو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بوتیک کومو ندارد.
  neshan logo