info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه حقیقت
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه حقیقت محله سردار ملی، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه حقیقت

ایستگاه اتوبوس چهارراه حقیقت (ایستگاه اتوبوس) در محله سردار ملی تبریز و خیابان شهید مفتح-ملل متحد واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله سردار ملی تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جگرپزی ذهابی، اتو گالری و نمایشگاه اتومبیل سرور، کفش پالیز، مسجد حاج رفیع و پارک ایلیمیز (میلاد) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه حقیقت تبریز

ایستگاه اتوبوس چهارراه حقیقت تبریز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تبریز است که در محله ملل متحد_بالا حمام قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شهید مفتح-ملل متحد، بین بی باک و تربیت قرار دارد. ایستگاه اتوبوس چهارراه حقیقت تبریز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تبریز می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

تاکسی تلفنی ایفل هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهارراه حقیقت تبریز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه حقیقت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس صدقیانی
  قره باغی، بین شهید چمران و مطهری
 • ایستگاه اتوبوس تلاش ارم
  شهید امام دوست، چمران 5
 • ایستگاه اتوبوس اول حجتی
  حجتی - استاد جعفری، بین خط ویژه و حصار اول
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه حقیقت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه حقیقت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه حقیقت ندارد.
  neshan logo