info
عکس پاساژ غنی آبادی
category

پاساژ غنی آبادی محله بازار تهران، تهران

بازار و مرکز خرید
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پاساژ غنی آبادی

پاساژ غنی آبادی (بازار و مرکز خرید) در محله بازار تهران تهران و خیابان بشیری واقع شده است. این مجتمع یکی از 135 بازار و مرکز خرید در محله بازار تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان دکتر سپیر، خانه موزه شهید دکتر چمران و بازارچه عودلاجان و همچنین فروشگاه لوازم تحریر پونز، شرکت فرش پایتخت، امامزاده سید اسماعیل، مهمانپذیر نیکو و پخش اسباب بازی A 2 - toys قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده پاساژ غنی آبادی واقع شده‌اند:

 • پاساژ نیک
  خیام، کربلایی، بازار عباس آباد، بین خوانساری ها و حسام لشکر
 • گلفروشی موسوی
  خیام، 15 خرداد
 • پاساژ نشاط قدیم
  سعدی جنوبی، ناصر خسرو
 • شیک سون
  خیام، آل یاسین، بازار عباس آباد، مهدوی، بین تهرانچی و زنبورکچی
 • بازارچه هرندی
  صاحب جمع، بازارچه هرندی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 10 مرداد ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پاساژ غنی آبادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 10 مرداد ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پاساژ غنی آبادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پاساژ غنی آبادی ندارد.
  neshan logo