info
عکس درمانگاه هاشمی (شبانه روزی)
category

درمانگاه هاشمی (شبانه روزی) محله دکتر هوشیار، تهران

درمانگاه

درباره‌ی درمانگاه هاشمی (شبانه روزی)

درمانگاه هاشمی (شبانه روزی) (درمانگاه) در محله دکتر هوشیار تهران و خیابان دامپزشکی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مرکز درمانی یکی از دو درمانگاه در محله دکتر هوشیار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه قائم و همچنین فروشگاه اسباب بازی کودک پارسی، فروشگاه اسباب بازی شهر فرنگ، داروخانه دکتر مهری زاد، نمایشگاه و فروشگاه فرش امیری و پروتئینی بازرگان قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد درمانگاه هاشمی (شبانه روزی)

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  amin
  سه شنبه 26 بهمن ماه 1400

  قدیمی شلوغ


سایر درمانگاه‌های که در محدوده درمانگاه هاشمی (شبانه روزی) واقع شده‌اند:

 • کلینیک ارتوپدی فنی ارمغان طب مهدی
  یادگار امام، دامپزشکی، محمودی
 • درمانگاه شبانه روزی اکسیر
  (4.0)
  آزادی، استاد معین، بین فردوس و صاحب الزمان
 • درمانگاه شهرداری منطقه 9
  (2.8)
  بزرگراه آیت الله سعیدی، استاد معین، بین دستغیب و نوری نیارکی
 • کلینیک یادگار
  (3.7)
  آزادی، شهیدان، درودیان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی درمانگاه هاشمی (شبانه روزی) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد درمانگاه هاشمی (شبانه روزی) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه درمانگاه هاشمی (شبانه روزی) ندارد.
  neshan logo