عکس خیابان دامپزشکی تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران بزرگراه نواب صفوی
category

خیابان دامپزشکی تهران

خیابانی در تهران

خیابان دامپزشکی در منطقه 11 تهران واقع شده‌است و از محله‌های کارون شمالی، زنجان جنوبی، دکتر هوشیار، سلسبیل شمالی، استاد معین، فرودگاه مهرآباد، جمهوری و اسکندری عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های بزرگراه لشگری، جاده مخصوص کرج و امام خمینی قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان دامپزشکی می‌توان به اداره ثبت اسناد و املاک رودکی و یافت آباد، تیم توسعه توان و سرای محله کارون شمالی اشاره کرد. در اطراف خیابان دامپزشکی 13 ایستگاه اتوبوس و 2 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان دامپزشکی تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان دامپزشکی نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان دامپزشکی را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان دامپزشکی تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...