info
عکس ایستگاه مترو دکتر حبیب الهعکس ایستگاه مترو دکتر حبیب الهعکس ایستگاه مترو دکتر حبیب اله
category

ایستگاه مترو دکتر حبیب اله محله زنجان جنوبی، تهران

ایستگاه مترو

درباره‌ی ایستگاه مترو دکتر حبیب اله

ایستگاه مترو دکتر حبیب اله (ایستگاه مترو) در محله زنجان جنوبی تهران و بزرگراه یادگار امام، آزادی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آزادی و مرکز خرید کوثر و همچنین کریم سیستم، مدیریت ثبت احوال منطقه غرب تهران، نانوایی بربری، کلینیک دامپزشکی راد و مسجد و مهدیه امام حسن مجتبی (ع) قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های مترو خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد ایستگاه مترو دکتر حبیب اله

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  ItsLIA
  جمعه 15 اردیبهشت ماه 1402

  ایستگاه کم‌تردد و خوبی است. گاهی در خط ارم‌سبز پیش می‌آید قطار در ایستگاه‌های دکتر حبیب‌اله و استاد معین توقف نکند. با این که روی نقشه مترو دو تا خروجی رسم شده‌است، فعلاً یک خروجی دارد که داخل کوچه نورزاد در خیابان آزادی به سمت غرب (به سمت میدان آزادی) است. با پل هوایی در چند قدم جلوتر می‌توانید به سمت دیگر خیابان آزادی بروید. هم‌چنین این ایستگاه نزدیک در اصلی دانشگاه صنعتی شریف است و دانشجویان می‌توانند با این ایستگاه به دانشگاه تردد کنند.

  1

سایر ایستگاه‌های مترو که در محدوده دکتر حبیب اله واقع شده‌اند:

 • ایستگاه مترو شادمان
  (4.4)
  بزرگراه یادگار امام، آزادی
 • ایستگاه مترو دانشگاه شریف
  (4.9)
  بزرگراه یادگار امام، تیموری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 30 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو دکتر حبیب اله اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 30 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو دکتر حبیب اله در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو دکتر حبیب اله ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه یادگار امام، آزادی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری ایستگاه مترو دکتر حبیب اله

  شنبه 05:30 تا 22:30
  یک‌شنبه 05:30 تا 22:30
  دوشنبه 05:30 تا 22:30
  سه‌شنبه 05:30 تا 22:30
  چهارشنبه 05:30 تا 22:30
  پنج‌شنبه 05:30 تا 22:30
  جمعه 05:30 تا 22:30
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo