info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه یادگار امام
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه یادگار امام محله دکتر هوشیار، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه یادگار امام

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مدرسه یادگار امام (ایستگاه اتوبوس) در محله دکتر هوشیار تهران و خیابان دامپزشکی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله دکتر هوشیار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان روانپزشکی میمنت و بازارچه قائم و همچنین پیتزا و ساندویچ سعید، تیپاکس نمایندگی استاد معین کد 21165، پمپ بنزین، کبابی پدر و میوه تره بار یادگار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه یادگار امام تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه یادگار امام تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله دکتر هوشیار قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به یادگار امام، دامپزشکی، بین قلیچ خانی و لطیفی بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مدرسه یادگار امام تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو دکتر حبیب اله قرار دارد. آژانس مهر استاد معین هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مدرسه یادگار امام تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه یادگار امام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه یادگار امام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه یادگار امام ندارد.
location استان تهران، تهران، یادگار امام، دامپزشکی، بین قلیچ خانی و لطیفی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo