info
عکس ایستگاه اتوبوس امام خمینی
category

ایستگاه اتوبوس امام خمینی محله کارون جنوبی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس امام خمینی

ایستگاه اتوبوس امام خمینی (ایستگاه اتوبوس) در محله کارون جنوبی تهران و خیابان کارون واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله کارون جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید جیحون و همچنین اداره پست مالک اشتر، آزمایشگاه فروردین، سرای آش و حلیم خوزستان، فست فود ناب خوزستان و شیشه اتومبیل پایتخت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امام خمینی تهران

در شهر تهران، محله کارون جنوبی ، ایستگاه اتوبوس امام خمینی تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس امام خمینی، کارون، بین مالک اشتر و باغ می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس امام خمینی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی سرویس سروش هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس امام خمینی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امام خمینی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس طوس
  امام خمینی، قصرالدشت، بین طوس و آل بویه
 • ایستگاه اتوبوس سازمان گوشت
  سبحانی، کمیل، بین باقی و اول
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امام خمینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امام خمینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امام خمینی ندارد.
  neshan logo