info
عکس ایستگاه اتوبوس بیست و یک متری جی
category

ایستگاه اتوبوس بیست و یک متری جی محله دکتر هوشیار، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیست و یک متری جی

ایستگاه اتوبوس بیست و یک متری جی (ایستگاه اتوبوس) در محله دکتر هوشیار تهران و خیابان دامپزشکی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله دکتر هوشیار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه قائم و همچنین تالار قصر جی، فروشگاه اسباب بازی کودک پارسی، نمایشگاه و فروشگاه فرش امیری، نانوایی سنگک و داروخانه دکتر سلیمانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیست و یک متری جی تهران

ایستگاه اتوبوس بیست و یک متری جی تهران در شهر تهران، محله دکتر هوشیار و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه آیت الله سعیدی، دامپزشکی، بین شاه محمدی و محمد حسینی واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بیست و یک متری جی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو استاد معین در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. آژانس مهر استاد معین هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیست و یک متری جی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیست و یک متری جی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیست و یک متری جی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیست و یک متری جی ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، دامپزشکی، بین شاه محمدی و محمد حسینی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo