info
عکس ایستگاه اتوبوس هاشمی
category

ایستگاه اتوبوس هاشمی محله دکتر هوشیار، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هاشمی

ایستگاه اتوبوس هاشمی (ایستگاه اتوبوس) در محله دکتر هوشیار تهران و خیابان هاشمی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله دکتر هوشیار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه قائم و همچنین مسجد حضرت علی اکبر (ع)، کانون فرهنگی هنری رضوان، رستوران عمورضا، داروخانه سودمند و تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک گیربکس یار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هاشمی تهران

ایستگاه اتوبوس هاشمی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله دکتر هوشیار قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در یادگار امام، هاشمی، بین حاج علی اکبر و محمودی قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس هاشمی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید آژانس یاس استاد معین را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس هاشمی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هاشمی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس استاد معین انقلاب
  بزرگراه آیت الله سعیدی، دامپزشکی، استاد معین، بین میدان استاد معین و افشاری
 • ایستگاه اتوبوس استاد معین فیاض بخش
  بزرگراه آیت الله سعیدی، دامپزشکی، استاد معین، بین میدان استاد معین و افشاری
 • ایستگاه اتوبوس میدان استاد معین
  آزادی، استاد معین، نرسیده به مهدی
 • ایستگاه اتوبوس دوازده متری
  یادگار امام، هاشمی، بین پناهی و آشتیانی زاده
 • ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان
  سبحانی، صاحب الزمان، مرتضوی، بین عیال بارگان و حیدریان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هاشمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هاشمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هاشمی ندارد.
  neshan logo