info
عکس ایستگاه اتوبوس ورزشگاه
category

ایستگاه اتوبوس ورزشگاه محله امامزاده عبدالله، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ورزشگاه

ایستگاه اتوبوس ورزشگاه (ایستگاه اتوبوس) در محله امامزاده عبدالله تهران و خیابان بدرالزمان قریب واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله امامزاده عبدالله تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ صالحی و همچنین گذر گردشگری اجتماعی، تعمیرگاه تخصصی چانگان CS35، قنادی باستان نو، نانوایی لواشی خوشه گندم و شیشه و آینه خاتمی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ورزشگاه تهران

در شهر تهران، محله امام زاده عبدالله ، ایستگاه اتوبوس ورزشگاه تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شهید بختیاری، بدرالزمان قریب قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ورزشگاه تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس یاس استاد معین واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ورزشگاه تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ورزشگاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه به پخش
  آزادی، نجار زادگان، به پخش
 • ایستگاه اتوبوس حاجیان غربی
  بزرگراه آیت الله سعیدی، بین عسگری و قزوین
 • ایستگاه اتوبوس حاجیان شرقی
  بزرگراه آیت الله سعیدی، بین هنرمند و شاه پروری
 • ایستگاه اتوبوس طوس
  بزرگراه آیت الله سعیدی، استاد معين، بین پخش و طوس
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه شهید عربی
  یادگار امام، دامپزشکی، بین محمودی و عربی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ورزشگاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ورزشگاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ورزشگاه ندارد.
  neshan logo