عکس ایستگاه اتوبوس میدان فتح
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس میدان فتح (محله مهرآباد جنوبی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، بین باقری و رجبی

موقعیت ایستگاه اتوبوس میدان فتح در محله مهرآباد جنوبی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میدان فتح (ایستگاه اتوبوس) در محله مهرآباد جنوبی تهران و بزرگراه آیت الله سعیدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله مهرآباد جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اتوسرویس کارما، باشگاه شهربانو، بستنی بی بی، اتو گالری کیهان و ساحل بار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان فتح

در شهر تهران، محله مهرآباد جنوبی بزرگراه آیت الله سعیدی، ایستگاه اتوبوس میدان فتح قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه آیت الله سعیدی، بین باقری و رجبی قرار دارد. ایستگاه اتوبوس میدان فتح محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان فتح مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، بین باقری و رجبی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان فتح واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان تخلیه
  چهل و پنج متری زرند، بعد از هشت متری بوتان
 • ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان شهرک گلدسته
  چهل و پنج متری زرند، بعد از هشت متری بوتان
 • ایستگاه اتوبوس میدان بوتان
  بزرگراه آیت الله سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان یافت آباد
  بزرگراه آیت الله سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان م شهدای شاد آباد
  بزرگراه آیت الله سعیدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان فتح اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان فتح در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان فتح ندارد.
  neshan logo