info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان فتح
category

ایستگاه اتوبوس میدان فتح محله مهرآباد جنوبی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان فتح

ایستگاه اتوبوس میدان فتح (ایستگاه اتوبوس) در محله مهرآباد جنوبی تهران و بزرگراه آیت الله سعیدی، شهید بختیاری واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله مهرآباد جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اتوسرویس کارما، ساحل بار، اتو گالری کیهان، مسجد خامس آل عبا (ع) و گل مهراد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان فتح تهران

در شهر تهران، محله مهرآباد جنوبی ، ایستگاه اتوبوس میدان فتح تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه آیت الله سعیدی، شهید بختیاری قرار دارد. ایستگاه اتوبوس میدان فتح تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان فتح تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان فتح واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان تخلیه
  بزرگراه آیت الله سعیدی، چهل و پنج متری زرند
 • ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان شهرک گلدسته
  بزرگراه آیت الله سعیدی، چهل و پنج متری زرند
 • ایستگاه اتوبوس میدان بوتان
  بزرگراه آیت الله سعیدی، بین چهل و پنج متری زرند و خط ویژه
 • ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان یافت آباد
  بزرگراه آیت الله سعیدی، بین چهل و پنج متری زرند و خط ویژه
 • ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان م شهدای شاد آباد
  بزرگراه آیت الله سعیدی، بین چهل و پنج متری زرند و خط ویژه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان فتح اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان فتح در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان فتح ندارد.
  neshan logo