info
عکس ایستگاه اتوبوس سی متری جی
category

ایستگاه اتوبوس سی متری جی محله امام زاده عبدالله، تهران

ایستگاه اتوبوس
3.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سی متری جی

ایستگاه اتوبوس سی متری جی (ایستگاه اتوبوس) در محله امام زاده عبدالله تهران و خیابان شهید بختیاری واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله امام زاده عبدالله تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اتوسرویس کارما، بستنی بی بی، ساحل بار، جگر سرای وحید پاشا و اتو گالری کیهان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سی متری جی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس سی متری جی تهران است که در محله امام زاده عبدالله قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شهید بختیاری، بین بزرگراه آیت الله سعیدی و زهرآبادی قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس سی متری جی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سی متری جی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سی متری جی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان تخلیه
  بزرگراه آیت الله سعیدی، چهل و پنج متری زرند
 • ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان شهرک گلدسته
  بزرگراه آیت الله سعیدی، چهل و پنج متری زرند
 • ایستگاه اتوبوس میدان بوتان
  بزرگراه آیت الله سعیدی، بین چهل و پنج متری زرند و خط ویژه
 • ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان یافت آباد
  بزرگراه آیت الله سعیدی، بین چهل و پنج متری زرند و خط ویژه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار جمعه 18 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سی متری جی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 18 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سی متری جی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سی متری جی ندارد.
  location استان تهران، تهران، شهید بختیاری، بین بزرگراه آیت الله سعیدی و زهرآبادی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo