info
عکس ایستگاه اتوبوس سی متری جی
category

ایستگاه اتوبوس سی متری جی محله امامزاده عبدالله، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سی متری جی

ایستگاه اتوبوس سی متری جی (ایستگاه اتوبوس) در محله امامزاده عبدالله تهران و خیابان شهيد بختیاری واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله امامزاده عبدالله تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بستنی بی بی، اتوسرویس کارما، باشگاه شهربانو، لنت ترمز 114 مظاهریان و جگر سرای وحید پاشا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سی متری جی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس سی متری جی تهران است که در محله امام زاده عبدالله قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شهيد بختیاری، بین بزرگراه آیت الله سعیدی و زهرآبادی قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس سی متری جی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سی متری جی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سی متری جی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس برخورداری
  چهل و پنج متری زرند، بین رزاقی بلاسی و برخورداری
 • ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان تخلیه
  بزرگراه آیت الله سعیدی، چهل و پنج متری زرند
 • ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان شهرک گلدسته
  بزرگراه آیت الله سعیدی، چهل و پنج متری زرند
 • ایستگاه اتوبوس میدان بوتان
  بزرگراه آیت الله سعیدی، بین چهل و پنج متری زرند و قزوین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سی متری جی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سی متری جی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سی متری جی ندارد.
  location استان تهران، تهران، شهيد بختیاری، بین بزرگراه آیت الله سعیدی و زهرآبادی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo