info
عکس مسجد خامس آل عبا (ع)عکس مسجد خامس آل عبا (ع)
category

مسجد خامس آل عبا (ع) محله مهرآباد جنوبی، تهران

مسجد

درباره‌ی مسجد خامس آل عبا (ع)

مسجد خامس آل عبا (ع) (مسجد) در محله مهرآباد جنوبی تهران و خیابان رجبی واقع شده است. این مکان یکی از چهار مسجد در محله مهرآباد جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اتوسرویس کارما، پارک فتح، ساحل بار، نانوایی سید و سوپر مارکت قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مسجدهای خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد مسجد خامس آل عبا (ع)

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  یونس احمدی
  شنبه 26 فروردین ماه 1402

  التماس دعا

  1

سایر مسجدهای که در محدوده مسجد خامس آل عبا (ع) واقع شده‌اند:

 • موسسه خیریه سفید کمریهای مقیم تهران
  شهید بختیاری، خمار باغی
 • مسجد صاحب الزمان (عج)
  شهيد بختیاری، خمار باغی، رویایی
 • مسجد
  شمشیری، حاجی، اقبالی، مسجد
 • مسجد موسی بن جعفر
  بزرگراه آیت الله سعیدی، سلیمی
 • مسجد صاحب الزمان
  (5.0)
  شمشیری، طحانی، تفرش شرقی، عبادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمدمهدی (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ جمعه 24 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد خامس آل عبا (ع) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 24 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد خامس آل عبا (ع) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد خامس آل عبا (ع) ندارد.
  neshan logo