عکس ایستگاه اتوبوس شهید بختیاری
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس شهید بختیاری (محله امامزاده عبدالله، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، تقاطع شهيد بختیاری

موقعیت ایستگاه اتوبوس شهید بختیاری در محله امامزاده عبدالله تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس شهید بختیاری (ایستگاه اتوبوس) در محله امامزاده عبدالله تهران و بزرگراه آیت الله سعیدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله امامزاده عبدالله تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بستنی بی بی، اتوسرویس کارما، باشگاه شهربانو، لنت ترمز 114 مظاهریان و جگر سرای وحید پاشا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید بختیاری

ایستگاه اتوبوس شهید بختیاری را می‌توانید در شهر تهران، محله امام زاده عبدالله بزرگراه آیت الله سعیدی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه آیت الله سعیدی، تقاطع شهيد بختیاری می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهید بختیاری عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهید بختیاری، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، تقاطع شهيد بختیاری


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید بختیاری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس برخورداری
  چهل و پنج متری زرند، بین رزاقی بلاسی و برخورداری
 • ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان تخلیه
  چهل و پنج متری زرند، بعد از هشت متری بوتان
 • ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان شهرک گلدسته
  چهل و پنج متری زرند، بعد از هشت متری بوتان
 • ایستگاه اتوبوس میدان بوتان
  بزرگراه آیت الله سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان یافت آباد
  بزرگراه آیت الله سعیدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید بختیاری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید بختیاری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید بختیاری ندارد.
  neshan logo