info
عکس ایستگاه اتوبوس جیحون
category

ایستگاه اتوبوس جیحون محله زنجان جنوبی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جیحون

ایستگاه اتوبوس جیحون (ایستگاه اتوبوس) در محله زنجان جنوبی تهران و خیابان دامپزشکی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله زنجان جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان و زایشگاه بابک و همچنین مدرسه راهنمایی جهان تربیت، دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 10، گیم نت جوی استیک، ژامبون کوچولو و کافه عربی دارکوب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جیحون تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس جیحون تهران، شهر تهران، محله زنجان جنوبی است. آدرس این ایستگاه اتوبوس یادگار امام، دامپزشکی، بین مجتبی و بابایی می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس جیحون تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو شادمان در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. تاکسی سرویس سفیر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جیحون واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آذربایجان
  نواب صفوی، آذربایجان غربی، بین تمدن و فرمانیه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جیحون اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جیحون در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جیحون ندارد.
  neshan logo