info
عکس ایستگاه اتوبوس بانک
category

ایستگاه اتوبوس بانک محله زنجان جنوبی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بانک

ایستگاه اتوبوس بانک (ایستگاه اتوبوس) در محله زنجان جنوبی تهران و خیابان دامپزشکی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله زنجان جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان آزادی و همچنین اداره ثبت اسناد و املاک رودکی(غرب) و یافت آباد(جنوب غرب)، گیم نت جوی استیک، گروه مهندسین تات، کارواش سفید و لبنیات سنتی بابا رضا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بانک تهران

ایستگاه اتوبوس بانک تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله زنجان جنوبی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس یادگار امام، دامپزشکی، بین صادق زاده و کبودی می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بانک تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو دکتر حبیب اله قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس سفیر قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بانک تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بانک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه شریف
  آزادی، بین اسداللهی سهی و گرانمایه
 • ایستگاه اتوبوس آزادی
  آزادی، شادمهر، تقاطع تیموری
 • ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان
  سبحانی، صاحب الزمان، مرتضوی، بین عیال بارگان و حیدریان
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان
  آزادی، آذربایجان غربی، کارون، بین ملک فر و کیامنش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بانک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بانک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بانک ندارد.
  neshan logo