info
عکس ایستگاه اتوبوس دانشگاه شریفعکس ایستگاه اتوبوس دانشگاه شریف
category

ایستگاه اتوبوس دانشگاه شریف محله تیموری، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دانشگاه شریف

ایستگاه اتوبوس دانشگاه شریف (ایستگاه اتوبوس) در محله تیموری تهران و خیابان آزادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله تیموری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دیجی اسکال و همچنین کریم سیستم، خانه معلم منطقه 9، شرکت سما سامانه، نمایندگی 1719 کرمان موتور آزادی و دانشکده مهندسی برق قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو دکتر حبیب اله، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشگاه شریف تهران

ایستگاه اتوبوس دانشگاه شریف تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله تیموری قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در آزادی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دانشگاه شریف تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو دکتر حبیب اله قرار دارد. همچنین آژانس یاس استاد معین را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس دانشگاه شریف تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانشگاه شریف واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیست و یک متری جی
  بزرگراه آیت الله سعیدی، دامپزشکی، بین شاه محمدی و محمد حسینی
 • ایستگاه اتوبوس طوس
  بزرگراه آیت الله سعیدی، دامپزشکی، استاد معین، بین پخش و طوس
 • ایستگاه اتوبوس رودخانه
  یادگار امام، دامپزشکی، بین صاحب الزمان و قلیچ خانی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  یادگار امام، دامپزشکی، بین عربی و اولیا
 • ایستگاه اتوبوس استاد معین فیاض بخش
  بزرگراه آیت الله سعیدی، دامپزشکی، استاد معین، بین میدان استاد معین و افشاری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانشگاه شریف اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانشگاه شریف در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانشگاه شریف ندارد.
  neshan logo