info
عکس ایستگاه اتوبوس امام خمینی
category

ایستگاه اتوبوس امام خمینی محله کارون جنوبی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس امام خمینی

ایستگاه اتوبوس امام خمینی (ایستگاه اتوبوس) در محله کارون جنوبی تهران و خیابان قصرالدشت واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله کارون جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی لوازم التحریر نیلوفر آبی و همچنین فروشگاه دوچرخه جباری، فست فود پسر خوب، بستنی کوروش، تعمیرگاه و نمایندگی ایران خودرو و کبابی بناب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امام خمینی تهران

ایستگاه اتوبوس امام خمینی تهران در شهر تهران، محله کارون جنوبی و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به امام خمینی، قصرالدشت، بین رضایی و صارمی بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس امام خمینی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو رودکی است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس سروش واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس امام خمینی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امام خمینی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آذربایجان
  جمهوری اسلامی، رودکی، بین مراد بختی و اختیاری
 • ایستگاه اتوبوس دامپزشکی
  امام خمینی، جیحون، بین فلاح راد و غریب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امام خمینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امام خمینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امام خمینی ندارد.
  neshan logo