info
عکس سفره خانه حافظیه
category

سفره خانه حافظیه محله اسکندری، تهران

درباره‌ی سفره خانه حافظیه

سفره خانه حافظیه (کافی‌شاپ) در محله اسکندری تهران و خیابان آذربایجان شرقی واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از شش کافی‌شاپ در محله اسکندری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان و زایشگاه اقبال و پاساژ برج گردون و همچنین قالیشویی مادر، آموزشگاه کاشت ناخن شیماشریف، بوستان دامپزشک، کافه بام و آکواریوم دلسا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این کافی‌شاپ به ایستگاه مترو شهید نواب صفوی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ سفره خانه حافظیه تهران

کافی شاپ سفره خانه حافظیه تهران در شهر تهران محله اسکندری واقع شده است. اگر به دنبال آدرس دقیق این کافی شاپ هستید، به استان تهران، تهران، نواب صفوی، آذربایجان شرقی بروید.

کافی شاپ سفره خانه حافظیه تهران یکی از کافی ‌شاپ‌های خوب در محله اسکندری است. فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری هم از جمله رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی در اطراف این کافی شاپ قرار دارند.

چطور به کافی شاپ سفره خانه حافظیه تهران برویم؟

کافی شاپ سفره خانه حافظیه تهران در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پایانه اکاوه استاد معین قرار دارد. اگر بخواهید از طریق مترو به این کافی شاپ بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو میدان حر پیاده شوید. اپلیکیشن مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا بهترین مسیر را برای رسیدن به کافی شاپ سفره خانه حافظیه تهران انتخاب کنید. علاوه بر این، نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. مثلاً آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ در اپلیکیشن نشان قابل مشاهده است.

در ادامه، شما می‌توانید تصاویر کافی شاپ سفره خانه حافظیه تهران و ایستگاه‌هایی که در نزدیکی آن هستند را ببینید. فراموش نکنید اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، نظر خودتان را برای ما و دیگر کاربران در قسمت کامنت بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده سفره خانه حافظیه واقع شده‌اند:

 • مجموعه قهوه ژیک
  امیرلو، محمدی
 • قهوه آترین
  بزرگراه نواب صفوی، مرتضوی، بین محدث و کمالی
 • رادیو
  بزرگراه نواب صفوی، مرتضوی، محدث
 • فروشگاه قهوه
  امام خمینی، رودکی، بین خواجو و اشرفی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط omiiiid (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سفره خانه حافظیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سفره خانه حافظیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سفره خانه حافظیه ندارد.
  neshan logo