info
عکس ایستگاه اتوبوس زمزم
category

ایستگاه اتوبوس زمزم محله زنجان جنوبی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس زمزم

ایستگاه اتوبوس زمزم (ایستگاه اتوبوس) در محله زنجان جنوبی تهران و خیابان جیحون واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله زنجان جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شهریار و همچنین کلینیک سلامت پا (ارتوپدی فنی امید)، دفتر پستی آزادی، فروشگاه ورزشی جیم لند، حسینیه نورالزهرا و مجموعه فرهنگی ورزشی نگین غرب قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شادمان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس زمزم تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس زمزم تهران است که در محله زنجان جنوبی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در آزادی، جیحون، نرسیده به عطایی قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس زمزم تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو دکتر حبیب اله قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی شبانه روزی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس زمزم تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس زمزم

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  جمعه 09 تیر ماه 1402

  خیلی دیر دیر میاد تعداد اتوبوس در این خط کم است .

  1
 • avatar
  کاربر نشان
  دوشنبه 01 خرداد ماه 1402

  جای ایستگاه خوبه


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده زمزم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هاشمی
  امام خمینی، جیحون، بین هاشمی و مهدی دوله
 • ایستگاه اتوبوس رودخانه
  یادگار امام، دامپزشکی، بین صاحب الزمان و قلیچ خانی
 • ایستگاه اتوبوس قصرالدشت
  نواب صفوی، دامپزشکی
 • ایستگاه اتوبوس حبیب اللهی
  آزادی، بین حبیب زادگان و قدیر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس زمزم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس زمزم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس زمزم ندارد.
  neshan logo