info
عکس ترشیجات عمه لیلا
category

ترشیجات عمه لیلا محله هفت حوض، تهران

فروشگاه مواد غذایی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ترشیجات عمه لیلا

ترشیجات عمه لیلا (فروشگاه مواد غذایی) در محله هفت حوض تهران و خیابان هشت متری شرقی واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشت فروشگاه مواد غذایی در محله هفت حوض تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ستاره درخشان و مرکز خرید نبوت و همچنین نان و شیرینی تهران، نمایندگی پارس خزر، نمایندگی رنو شاه پری، پارس خزر و فست فود سینور قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو سر سبز، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه ترشیجات عمه لیلا تهران

فروشگاه ترشیجات عمه لیلا تهران در شهر تهران، محله هفت حوض، واقع شده است. فروشگاه ترشیجات عمه لیلا تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله هفت حوض به شمار می‌رود. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند فروشگاه مواد غذایی رسالت، فروشگاه گیل و دیلم و عمده فروشی مواد غذایی قرار دارند.

چطور به فروشگاه ترشیجات عمه لیلا تهران برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه ترشیجات عمه لیلا تهران را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس میدان رسالت میدان ونک قرار دارد. همچنین در نزدیکی فروشگاه ترشیجات عمه لیلا تهران ایستگاه مترو جانبازان نیز قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم سری به فروشگاه ترشیجات عمه لیلا تهران زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه ترشیجات عمه لیلا تهران را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده ترشیجات عمه لیلا واقع شده‌اند:

 • فروشگاه مواد غذایی رسالت
  بزرگراه شهید سلیمانی، دردشت، بین بهمن و اخلاقی هفتاد و دو
 • فروشگاه گیل و دیلم
  بزرگراه شهید سلیمانی، شهیدان رودباری(مهر)، بین غفاری و آگاه
 • عمده فروشی مواد غذایی
  بزرگراه شهید سلیمانی، شهیدان رودباری(مهر)، بین غفاری و آگاه
 • برنج پارسه
  بزرگراه شهید سلیمانی، حیدرخانی، بین اکبرزاده و جبارزاده
 • برنج فروشی
  بزرگراه شهید سلیمانی، مدائن، غفاری، بیستم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط جواد اصلاحی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ترشیجات عمه لیلا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ترشیجات عمه لیلا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ترشیجات عمه لیلا ندارد.
  neshan logo