عکس کلینیک خودرو کاج مشاهده در نقشه نشان
category

کلینیک خودرو کاج (محله کاشانک، تهران)

فروشگاه مرتبط با خودرو
5.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، پور ابتهاج (دارآباد)، پوریا

موقعیت کلینیک خودرو کاج در محله کاشانک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


کلینیک خودرو کاج (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله کاشانک تهران و خیابان پوریا واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه مرتبط با خودرو در محله کاشانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه طبیعت و حیات وحش ایران و مجتمع تجاری عرش آجودانیه و همچنین مرکز همایش های بین المللی رایزن، رستوران گاردن لانژ، هایپر می، داروخانه دکتر قزوینی و کافه طهرون قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، پور ابتهاج (دارآباد)، پوریا


سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده کلینیک خودرو کاج واقع شده‌اند:

 • ماموت خودرو
  (4.0)
  جهانبخش نژاد، سباری، چهارم غربی
 • فولکس واگن ماموت خودرو
  (4.0)
  جهانبخش نژاد، سباری، بین پنجم و چهارم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فرشید (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کلینیک خودرو کاج تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه لوازم خودرو ماشین اتومبیل

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کلینیک خودرو کاج تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کلینیک خودرو کاج تهران ندارد.
  neshan logo