عکس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر
مشاهده در نقشه نشان
category

سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر (محله ولیعصر، تهران)

اداره و سازمان دولتی
5.0
8 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، قرنی، طالقانی

موقعیت سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر در محله ولیعصر تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر (اداره و سازمان دولتی) در محله ولیعصر تهران و خیابان طالقانی واقع شده است. این اداره یکی از 108 اداره و سازمان دولتی در محله ولیعصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه شهدا و بازار فرش عباسی و همچنین داروخانه مرکزی هلال احمر، هتل هالی تهران، کافه کاریزنو، شرکت بیمه آسیا و گالری دنا قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این اداره یکی از مراکز دولتی خوب این منطقه می‌باشد.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، قرنی، طالقانی

تلفن تماس: +982188800736

وب‌سایت رسمی: volunteers.rcs.ir


سایر مراکز دولتی که در محدوده سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

شرکت مرکز موسسه اداره سازمان نهاد دولتی

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر ندارد.
neshan logo