info
عکس ایستگاه اتوبوس بهشتی42
category

ایستگاه اتوبوس بهشتی42 محله قدمگاه، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهشتی42

ایستگاه اتوبوس بهشتی42 (ایستگاه اتوبوس) در محله قدمگاه شیراز و بلوار بهشتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله قدمگاه شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید ریحانه و همچنین مطب متخصص کودکان و نوزادان (دکتر مهدی عزیزی)، داروخانه دامپزشکی و پت شاپ رازی، کافه جولیتی، حسینیه کازرونی ها و شیرینی مخصوص قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو امیرکبیر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهشتی42 شیراز

ایستگاه اتوبوس بهشتی42 شیراز را می‌توانید در شهر شیراز، محله قدمگاه پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار بهشتی، نرسیده به فرحبخش قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بهشتی42 شیراز عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف شیراز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو امیرکبیر در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بهشتی42 شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهشتی42 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه بهار
  انقلاب اسلامی، شمس تبریزی، شمس تبریزی 23
 • ایستگاه اتوبوس بنفشه
  بلوار بهشتی، بین بهشتی 13 و 15
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه اصلاح نژاد
  اصلاح نژاد، انقلاب اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش ناحیه1
  فخرآباد غربی، بهار، بین بهار 9 و 13
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهشتی42 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهشتی42 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهشتی42 ندارد.
  neshan logo