عکس آسانسور و پله برقی فراز فرود بتا
مشاهده در نقشه نشان
category

آسانسور و پله برقی فراز فرود بتا (محله علی آباد، تهران)

فروشگاه لوازم الکترونیک
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار دستواره، علی تبار

موقعیت آسانسور و پله برقی فراز فرود بتا در محله علی آباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

آسانسور و پله برقی فراز فرود بتا (فروشگاه لوازم الکترونیک) در محله علی آباد تهران و خیابان علی تبار واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه فروشگاه لوازم الکترونیک در محله علی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ بهاران و همچنین مجتمع آسمان، مجتمع مسکونی کاپولا (ابریشم)، اتوسرویس دستواره، مکانیکی عدالت (مهدی فرجی) و فروشگاه زرين يدك قرار گرفته است.

درباره فروشگاه آسانسور و پله برقی فراز فرود بتا

فروشگاه آسانسور و پله برقی فراز فرود بتا در محله علی آباد شهر تهران، در خیابان علی تبار قرار دارد. فروشگاه آسانسور و پله برقی فراز فرود بتا یکی از فروشگاه‌های خوب محله علی آباد به حساب می‌آید. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، خدمات کامپیوتر ایده، تولید و پخش لوله برتر یزدیان و مافی الکترونیک هستند.

چطور به فروشگاه آسانسور و پله برقی فراز فرود بتا برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه آسانسور و پله برقی فراز فرود بتا را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مدرسه سوم شعبان قرار دارد. در نزدیکی فروشگاه آسانسور و پله برقی فراز فرود بتا ایستگاه مترو علي آباد نیز می‌باشد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه آسانسور و پله برقی فراز فرود بتا مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. تصاویر مربوط به فروشگاه آسانسور و پله برقی فراز فرود بتا را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار دستواره، علی تبار


سایر فروشگاه‌های لوازم برقی و الکترونیکی که در محدوده آسانسور و پله برقی فراز فرود بتا واقع شده‌اند:

 • خدمات کامپیوتر ایده
  (2.0)
  بلوار دستواره، بازویی
 • تولید و پخش لوله برتر یزدیان
  (5.0)
  بزرگراه آزادگان، بیست و یک متری بعثت، بین شهید پیراینده و لاله
 • مافی الکترونیک
  (4.0)
  بلوار دستواره، صفیاری، بهشتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ⭐مرتضی قاسمی⭐ (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آسانسور و پله برقی فراز فرود بتا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه لوازم لوازم الکترونیک الکترونیکی برقی

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آسانسور و پله برقی فراز فرود بتا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آسانسور و پله برقی فراز فرود بتا ندارد.
  neshan logo