info
عکس مسجد کریم اهل بیت (ع)
category

مسجد کریم اهل بیت (ع) محله فرهنگ، یزد

درباره‌ی مسجد کریم اهل بیت (ع)

مسجد کریم اهل بیت (ع) (مسجد) در محله فرهنگ یزد و خیابان نیایش واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آسیا و همچنین هیئت انصار الزینب (س)، مجتمع مسکونی فرهنگ۶، کارگاه گوهرتراشی موعود، پیرایش مقیمی و دبستان حضرت ابوالفضل قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مسجدهای خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد مسجد کریم اهل بیت (ع)

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  MM
  سه شنبه 25 مرداد ماه 1401

  مسجد خوبیه


سایر مسجدهای که در محدوده مسجد کریم اهل بیت (ع) واقع شده‌اند:

 • مسجد النبی
  بلوار انبیا جنوبی، بلوار شهید انتظاری، دکتر کاردان
 • مسجد ولایت
  (4.0)
  بلوار صیاد شیرازی، امامت، امامت9
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط jalali (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد کریم اهل بیت (ع) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد کریم اهل بیت (ع) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد کریم اهل بیت (ع) ندارد.
  neshan logo