info
عکس دبستان حضرت ابوالفضل
category

دبستان حضرت ابوالفضل محله فرهنگ، یزد

درباره‌ی دبستان حضرت ابوالفضل

دبستان حضرت ابوالفضل (مدرسه) در محله فرهنگ یزد و بلوار صیاد شیرازی، اخلاص واقع شده است. این مکان یکی از دو مدرسه در محله فرهنگ یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آسیا و همچنین هیئت انصار الزینب (س)، مسجد کریم اهل بیت (ع)، مجتمع مسکونی فرهنگ۶، کارگاه گوهرتراشی موعود و گیم‌نت قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد دبستان حضرت ابوالفضل

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    کاربر نشان
    یکشنبه 17 مهر ماه 1401

    مدرسه بلحاظ دبیر و معلم جایگاه خوبی دارد، اما از نظر کادر اجرایی و مدیریت ضعیف میباشد و تقریباً تصمیم گیرنده امورات شخص آبدارچی مدرسه میباشد ک خود جای تعجب و بحث دارد، متأسفانه مدیر دبستان در اکثر اوقات در محل دبستان حضور فیزیکی ندارد.


سایر مدارس که در محدوده دبستان حضرت ابوالفضل واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط یحیی زاده (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دبستان حضرت ابوالفضل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد دبستان حضرت ابوالفضل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دبستان حضرت ابوالفضل ندارد.
neshan logo