info
عکس مجتمع مسکونی فرهنگ۶
category

مجتمع مسکونی فرهنگ۶ محله فرهنگ، یزد

مجتمع مسکونی
2.5
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مجتمع مسکونی فرهنگ۶

مجتمع مسکونی فرهنگ۶ (مجتمع مسکونی) در محله فرهنگ یزد و بلوار صیاد شیرازی، اخلاص، البرز واقع شده است. این مجتمع یکی از چهارده مجتمع مسکونی در محله فرهنگ یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آسیا و همچنین هیئت انصار الزینب (س)، کالای برق آراد، رستوران پدر و پسر خوب، فلافل نخل جنوب و مسجد کریم اهل بیت (ع) قرار گرفته است.
سایر مجتمع‌های مسکونی که در محدوده مجتمع مسکونی فرهنگ۶ واقع شده‌اند:

 • مجتمع بهار
  بلوار شهید انتظاری، بلوار انبیا شمالی، شهیدان آدمی
 • مجتمع مسکونی آرین
  بلوار شهید انتظاری، گلستان
 • مجتمع مسکونی عقیق
  بلوار شهید انتظاری، بین میدان امام هادی و گلستان
 • مجتمع اپارتمانی گلستان
  بلوار شهید انتظاری، گلستان
 • مجتمع مسکونی شمشاد
  بلوار شهید انتظاری، گلستان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط صداقتی (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع مسکونی فرهنگ۶ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع مسکونی فرهنگ۶ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع مسکونی فرهنگ۶ ندارد.
  neshan logo